Pracuj z nami

Myślisz o swojej przyszłości?

Jednym z filarów filozofii Grupy Tecnocasa jest stawianie na zasoby ludzki, w szczególności na młodych współpracowników.

Uno dei capisaldi della filosofia del Gruppo Tecnocasa è la valorizzazione delle risorse umane, in particolare dei giovani.
Grupa Tecnocasa wspiera agencje w pomaganiu młodym współpracownikom w ich rozwoju i w karierze zawodowej, dzięki stałym i bezpłatnym szkoleniom.

Chęć wspierania agencji, w których panuje przyjazna atmosfera i które są pełne młodych i dynamicznych ludzi, od zawsze towarzyszyła założycielowi Grupy.

Każda agencja Tecnocasa i Tecnorete samodzielnie prowadzi dobór pracowników i zarządza swoim personelem, niemniej w Grupie Tecnocasa, każdy młody człowiek może liczyć nie tylko na własne umiejętności, ale też na wsparcie Grupy oparte na skonsolidowanej metodzie pozwalającej na uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach prowadzących przez wykwalifikowanych wykładowców oraz na używanie zaawansowanych technologii i innowacyjnych narzędzi pracy.

Chciałbyś pracować w agencji nieruchomości lub zostać doradcą ds. kredytów i ubezpieczeń?

Grupa Tecnocasa stworzyła na świecie ponad 14.000 miejsc pracy.
Opowiedz nam kim jesteś i jakie są Twoje cele!

Jeśli masz średnie lub wyższe wykształcenie i dobrze sobie radzisz w kontaktach z innymi ludźmi, wyślij nam swoje CV.

Wyślij nam swoje CV:

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Agencją Tecnocasa prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego) na adres: praca@tecnocasa.pl

Przypominamy, że nadesłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz.Ust. Nr 133 poz. 883.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do współpracy!

Każda agencja ma swojego właściciela i jest niezależna.

Niniejsze ogłoszenie jest skierowane do przedstawicieli obu płci, zgodnie z przepisami ustaw nr 903/77 i 125/91, do osób w każdym wielu i wszelkiej narodowości, zgodnie z przepisami rozporządzeń z mocą ustawy nr 215/03 i 216/03.