Marki działające na poziomie krajowym

TECNOCASA

Sieć franczyzowa pośrednictwa nieruchomości
tecnocasa.pl

Od 1986 r. Tecnocasa oferuje usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomości, opierając swoje działania o wyspecjalizowaną sieć agencji franczyzy obecnych w 9 krajach.
Dzięki pogłębionej znajomości rynku nieruchomości oraz przygotowaniu w Szkole Tecnonasa, zgrany team zawodowców pracujących w agencjach Tecnocasa jest w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług związanych ze sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości o charakterze mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.
Dzięki profesjonalnemu podejściu Grupy Tecnocasa łatwiej jest też przeprowadzać skomplikowane operacje związane z kupnem i sprzedażą nieruchomości położnych w różnych miejscach.

KIRON

Agencje pośrednictwa kredytowego
kiron.pl

Obecny na rynku od ponad 30 lat Kiron będący leaderem w swojej branży, zarówno z punktu widzenia wielkości jak i doświadczenia, jest agencją mogącym poszczycić się personelem wyspecjalizowanym w usługach związanych z uzyskiwaniem kredytu na zakup lub remont nieruchomości, lub z polisami ubezpieczeniowymi na nieruchomości lub rodzinę.
Kiron ma liczne, wieloletnie kontakty z wieloma bankami, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów w kwestii dostępu do szerokiej gamy produktów finansowych.
W każdej z ponad 200 agencji Kiron klient otrzyma korzystne rozwiązania, odpowiednie dla jego potrzeb z zakresu finansowania i ubezpieczeń, spersonalizowane doradztwo oraz konkretne odpowiedzi na nurtujące go pytania z zakresu kredytów.