marki-dzialajace

TECNOCASA

Sieć franczyzowa pośrednictwa nieruchomości
tecnocasa.it

Od 1986 r. Tecnocasa oferuje usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomości, opierając swoje działania o wyspecjalizowaną sieć agencji franczyzy obecnych w 9 krajach. Dzięki pogłębionej znajomości rynku nieruchomości oraz przygotowaniu w Szkole Tecnonasa, zgrany team zawodowców pracujących w agencjach Tecnocasa jest w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług związanych ze sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości o charakterze mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

In particolare, gli strumenti esclusivi a disposizione e le sinergie di Gruppo consentono ai professionisti Tecnocasa di dare una più corretta definizione del valore degli immobili.
Dzięki profesjonalnemu podejściu Grupy Tecnocasa łatwiej jest też przeprowadzać skomplikowane operacje związane z kupnem i sprzedażą nieruchomości położnych w różnych miejscach.

TECNORETE

Sieć franczyzowa pośrednictwa nieruchomości
tecnorete.it

Sieć Tecnorete powstaje równolegle do Tecnocasy i jest obecna we Włoszech i Hiszpanii. Jest to sieć , której działanie opera się na tej samej filozofii co działanie Tecnonasy, i której celem jest zaoferowanie klientom wysokiej jakości usług na jak największym obszarze działania.
Podobnie jak w Tecnocasa pracownicy przechodzą szkolenie w Szkole Grupy. Know-how, narzędzia, oferowane usługi i zasoby obecne w systemie są również takie same jak w Tecnocasa, co gwarantuje klientom ten sam poziom profesjonalizmu i ten sam wachlarz kompletnych usług z zakresu sprzedaży, zakupu i najmu nieruchomości o charakterze mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.
Dzięki dużej liczbie agencji i doskonałej synergii miedzy Tecnocasa i Tecnorete, łatwiej jest też przeprowadzać skomplikowane operacje związane z kupnem i sprzedażą nieruchomości położnych w różnych miejscach.

KIRON

Agencje pośrednictwa kredytowego
kiron.it

Obecny na rynku od ponad 30 lat Kiron (do 1994 r. działający pod nazwą Pegasofin) będący leaderem w swojej branży, zarówno z punktu widzenia wielkości jak i doświadczenia, jest agencją mogącym poszczycić się personelem wyspecjalizowanym w usługach związanych z uzyskiwaniem kredytu na zakup lub remont nieruchomości, lub z polisami ubezpieczeniowymi na nieruchomości lub rodzinę.
Kiron ma liczne, wieloletnie kontakty z wieloma bankami, co pozwala na zaspokojenie potrzeb klientów w kwestii dostępu do szerokiej gamy produktów finansowych.
W każdej z ponad 170 włoskich agencji Kiron klient otrzyma korzystne rozwiązania, odpowiednie dla jego potrzeb z zakresu finansowania i ubezpieczeń, spersonalizowane doradztwo oraz konkretne odpowiedzi na nurtujące go pytania z zakresu kredytów.

EPICAS

Agencje pośrednictwa kredytoweg
www.epicas.it

Epicas jest marką należącą do Kiron Partner S.p.A., która razem z marką Kiron, charakteryzuje agencje znajdujące się w całych Włoszech. Epicas świadczy te same usługi co Kiron, a jej wyspecjalizowani doradcy są w stanie zaproponować interesujące rozwiązania z zakresu kredytów i ubezpieczeń dla rodzin.

LA DUCALE

Spółka deweloperska
laducale.it

La Ducale została założona w 1999 r. mając na celu wykorzystanie ponad 30 lat doświadczenia w spełnianiu marzeń i potrzeb włoskich rodzin dotyczących własnego domu/mieszkania, by skutecznie promować i organizować działania z zakresu budownictwa i sprzedaży.
Solidność i stabilność finansowa pozawalają spółce na stały rozwój i na stawianie na wysoką jakość projektowania i realizacji nieruchomości. Spółka wybudowała i sprzedała ponad 1500 nieruchomości, a od niedawna jest też obecna w branży nieruchomości luksusowych.

TECNOCASA ADVISORY GROUP S.P.A. (TAG)

tecnocasaadvisorygroup.it

Tecnocasa Advisory Group powstaje w 2005 r. jako innowacyjna firma zajmująca się pośrednictwem, doradztwem i zarządzaniem nieruchomościami oraz rynkiem kredytów bankowych in bonis lub niespłaconych w terminie (NPL). Korzysta z umiejętności połączenia różnych doświadczeń zdobytych w kontaktach z bankami oraz obecności na obszarze objętym dzianiem Grupy Tecnocasa.
Spółka TAG dzieli się na dwa zasadnicze działy:
Agency: koordynuje proces wystawiania portfolio nieruchomości, opierając się na danych z Network Tecnocasa. W tym obszarze spółka TAG pomaga wszystkim podmiotom pragnącym pozbyć się rozproszonego po różnych częściach kraju majątku, zastępując go jedną konkretną nieruchomością. Dzięki swojej sieciowej strukturze spółka TAG jest w stanie skutecznie obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane zadania. TAG koordynuje pracę brokerów działający w terenie, sporządza raporty i kontroluje czy proces sprzedaży następuje zgodne z wytycznymi Klienta.
Valuation: realizuje proces oceny wartości nieruchomości. Spółka TAG korzysta z metodologii opisanej w Red Book, co pozwala jej na zagwarantowanie wysokiego standardu świadczonych usług. Dzięki obecności Sieci Tecnocasa na szerokim obszarze, TAG mam możliwość monitorowania stanu rynku w dużych miastach oraz w mniejszych miejscowościach. Ponadto, spółka dysponuje dużą ilością danych z zakresu zrealizowanych transakcji, co jest podstawą przeprowadzenia elastycznej wyceny nieruchomości.
W swojej działalności TAG korzysta w zasobów Sieci Tecnocasa, z danych pozyskanych przez liczne agencje i analizowanych przez Biuro Analiz Tecnocasa, a także ze współpracy z innymi spółkami wchodzącymi w skład Grupy, a wszytko po to by zapewnić jak największa spójność i synergię proponowanych usług.
W 2016 r., doświadczenia TAG prowadzą do powstania RES Credit Management S.p.a. (RES), spólki specjalizującej się w obsłudze problematycznych kredytów.

CF ASSICURAZIONI – CF LIFE

Spółka ubezpieczeniowa (szkody i życie)
cfassicurazioni.it

Dwa towarzystwa mają ponad 200.000 ubezpieczonych klientów i 160 milionów Euro składek. Oferują produkty ubezpieczeniowe opracowane specjalnie dla klientów Grupy, zarówno z zakresu ochrony nieruchomości, jaki i ubezpieczeń na życie.

FINANZIARIA FAMILIARE

Spółka finansowania dla rodzin
finanziariafamiliare.it

Finanziaria Familiare zajmuje się pożyczkami osobistymi. Dzięki licznym porozumieniom i kontaktom, jest w stanie świadczyć usługi z zakresu udzielania pożyczek dla ludności, korzystając z doświadczenia i zasobów sieci Kiron.